Dlho očakávaný duel na Farme sa začne už o niekoľko hodín a v stodole sa stretne uhundraný Rado so súperom, ktorého si sám zvolí. Po príchode Evelyn si mnohí nie sú istí, koho meno vysloví. Napokon prezradí, kto je ten vyvolený!

Ostáva len pár hodín a vo farmárskej stodole sa proti sebe opäť postavia dvaja duelanti, ktorí si zmerajú sily vo vybraných disciplínach. Keďže sa prvým hráčom v pomyselnej aréne stal večne ušomraný Rado, takmer nikto si nemôže byť istý, koho si napokon zvolí.

Najčastejšie sa však skloňuje meno Rasťa Mojseja, s ktorým je farmár z Popradu už dlhú dobu na nože. Po príchode Evelyn sa napokon rozhodne, s kým zabojuje o postup do ďalších týždňov.

Ako prezradila televízia Markíza, v dueli sa naozaj stretne Rado a Rasťo! Kikin najlepší kamarát má na svoj výber aj konkrétny dôvod. Rasťa označil za najlenivejšieho človeka na Farme a vyzdvihol, že ho nikdy nevidel robiť maslo, tvaroh, syr či venovať sa zvieratám alebo dojiť. Súpera sa navyše chce zbaviť a verí si, že vyhrá: „Ja keď raz poviem, že si vyberám toho a toho, tak si ho vyberiem. Radšej teraz ako pred bránami finále,“ dodáva. Piatkový večer tak bude poriadne dramatický.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza