Televízia Markíza už túto nedeľu (7. marca) odvysiela prvú epizódu šiestej série obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Diváci sa tak môžu tešiť na jedinečnú zostavu účinkujúcich a ich fenomenálne vystúpenia. Jeden z nich už dokonca ukázal aj iné kvality, pričom bol v správnom čase na správnom mieste.  

Súčasťou markizáckej šou bude aj slovenský komik František Košarišťan známy pod pseudonymom “Fero Joke“, pričom niet pochýb, že sa diváci majú na čo tešiť. Mnohí sú zvedaví, či vo svojich vystúpeniach použije aj vtipné alter egá, ktoré prezentuje na sociálnej sieti.

Obľúbený humorista je však aj špeciálny pedagóg a vyštudovaný zdravotník. Počas pilotného celoplošného testovania v Bardejove a na Orave sa dokonca rozhodol stať dobrovoľníkom. Svoje znalosti využil aj pri natáčaní zábavnej šou, keď náhle skolaboval človek z komparzu.

Neznámemu pánovi rapídne klesol tlak, v dôsledku čoho spadol, udrel sa a rozbil si hlavu. Na istý moment dokonca prestal dýchať. Prvú pomoc mu podal práve Fero a následne sa k nemu pridal privolaný zdravotník. ,,Uvoľnili sme mu dýchacie cesty, zakanylovali sme ho, dali mu infúziu a čakali sme na sanitku,“ vysvetlil pre markizu.sk.

Všetko napokon dobre dopadlo a muž, ktorý skolaboval, sa už nachádza v domácej liečbe a, našťastie, je v poriadku. ,,Podobné situácie som v nemocnici zažíval kedykoľvek a toto mi tú prácu trochu pripomenulo a samozrejme, že ma to aj trochu vyviedlo z miery,“ dodal komik, ktorý praje členovi komparzu hlavne veľa zdravia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvojatvar.markiza.sk  |  Foto: YT/SME, markiza.sk, FB/Tvoja tvár znie povedome