Stredajšia tragédia na ceste v Žiline si vyžiadala život len 38-ročného Petra. Ten sa tešil na náherné chvíle s rodinou, s ktorou sa už ale nezvíta. Jeho tehotná manželka po správe skolabovala.

Streda bola na žilinskej ceste smerom na Bytču mimoriadne tragická. Mladý, len 38-ročný Peter zo Žiliny išiel na svojom aute, keď skončil v konštrukcií železnej lávky. Otec rodiny prišiel okamžite o život a z auta ostal len rozdrvený vrak.

Udalosť je o to smutnejšia, že Peter mal doma krásnu rodinku a okrem troch detí sa naňho tešila aj manželka, ktorá čaká štvrté bábätko. Keď sa dozvedela strašnú správu, skolabovala: “Je to strašné, jeho žena čaká štvrté. Keď jej polícia oznámila, čo sa stalo, skolabovala a prišla pre ňu záchranka. Práve dostavali dom a sem sa presťahovali,“ uviedla suseda pre Nový Čas.

Podľa jej slov rodinka práve dokončila dom v Ovčiarsku, no spoločne si ho už nestihnú užiť. Polícia naďalej zisťuje, čo bolo presnou príčinou nehody, no podľa rodinnej kamarátky Danky bol za tragédiou mikrospánok: “Určite to bol mikrospánok a možno nebol pripútaný. Som si istá, že si život nezobral, pretože čakali ďalšie dieťa, bol plný plánov a tešil sa,“ dodáva smutné slová na záver.

V tomto vraku vyhasol život 38-ročného Petra
Jeho tehotná manželka a tri deti už svojho milovaného neuvidia

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR – Žilinský kraj