Priame vyjadrenie Jasminy: TOTO si myslí o obvinení obchodnej partnerky!

Dátum:

Potom, čo v pondelok (27. septembra) vykonala NAKA rozsiahlu policajnú akciu na viacerých miestach Slovenska, bola Zuzana Plačková obvinená z páchania trestnej činnosti. Internet okamžite zahltili články ohľadom ostro sledovanej kauzy, pričom servítku pred ústa si nekládli predovšetkým komentujúci čitatelia.

Zuzana Strausz Plačková spolu s manželom Reném a ďalšími osobami boli v pondelok zadržaní z dôvodu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti. Potom, čo sa na verejnosť dostalo uznesenie a informácia, že prokurátor žiada pre influencerku väzobné stíhanie, sa k celej kauze otvorene vyjadrila jej obchodná partnerka Jasmina Alagič.

Moderátorka s obvinenou spolupracuje ohľadom kolagénov, pričom prvotné slová vyriekla tesne po policajnej akcii. Nakoľko ju však fanúšikovia žiadali o komplexnejšie vyjadrenie k Zuzane a jej stíhaniu, na sociálnej sieti predsa len zverejnila video o svojom postoji. Fanúšikov vyzvala, aby neboli sudcami a odkázala, že verdikt musia vyriecť predovšetkým kompetentné orgány. Zdôraznila, že Zuzana ešte nebola odsúdená a napriek tomu ju už spoločnosť považuje za zločinca, čo nie je správne.

Jasmina najskôr potvrdila, že s predajom kolagénu bude pokračovať, nakoľko si za kvalitou spoločného produktu stojí. Ako ďalej uviedla, Zuzanu Plačkovú stretla iba niekoľkokrát, avšak urobila na ňu fantastický dojem, či už ako obchodná partnerka alebo empatická osobnosť. „Samozrejme, že som šokovaná, samozrejme, že ma mrzí situácia, ktorá vznikla, ale nebudem potápať ľudí, s ktorými som robila bez toho, aby som vedela vlastne, že za čo by som ich mala odsúdiť. Takže nečakajte odo mňa, že ja budem niekoho haniť, nečakajte ale odo mňa ani, že budem niekoho obhajovať a hlavne niekoho, ktorého takéto kroky nepoznám,“ uviedla otvorene.

Zároveň priznala, že ak by bola situácia ohľadom obvinenia Zuzany pravdivá, samozrejme, táto skutočnosť by ju zamrzela. „Sklame ma to, samozrejme, že by ma to sklamalo, pretože si myslím, samozrejme, že to nie je správna vec, ale nebudem ju za to súdiť ja, na to sú tu iní. Takže ja, ak by náhodou aj odsúdená bola, si Zuzku budem pamätať tak, ako na mňa vplývala, ako sa mňa jej osobnosť dotkla, a takto ju budem mať v očiach. Samozrejme, sklamanie by tam bolo,“ dodáva moderátorka, ktorá zároveň odsúdila negativitu, či už zo strany sledujúcich alebo známych osobností.

Vyjadrenie Jasminy Alagič

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/jasmina_alagic

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...