Slovenská herečka dlhé roky tvorila harmonický pár s Martinom Kostkom, a dokonca spoločne prekonali aj stratu dvoch detí. V máji však došlo k zlomu a dvojica ohlásila rozvod. Cez média si odkázali niekoľko nepekných slov, pričom sa do vojny zapojila aj súčasná partnerka zdravotníka, ktorá bola rozhodnutá vysvetliť celú situáciu.

Je to iba pár dní, čo sa na verejnosť dostala informácia, že Zuzana Haasová sa musela vysťahovať z luxusného domu neďaleko Bratislavy aj so svojou dcérou Romankou. Našťastie, uchýlila ich herečkina mama Oľga, pričom sa blondínka vrátila do svojej starej detskej izby.

Aj napriek tomu, že Zuzana do nehnuteľnosti ešte pred manželstvom investovala 60-tisíc eur, vlastníkom domu bol Martin. Haasová priznala sklamanie zo správania sa exmanžela a nechala sa počuť, že jej dcérka tak prišla o dedičstvo. Dokonca je na ňu podané trestné oznámenie, keďže pri sťahovaní mala zobrať veci, ktoré jej nepatria, a zároveň mala poškodiť dom.

Na scénu však prichádza aj súčasná partnerka Kostku, s ktorou sa chválil ešte pred rozvodom. Ide o Petru Plačkovú, ktorá na sociálnej sieti zachytila zverejnené články o spore exmanželov. Rozhodla sa prehovoriť, pričom herečke nič nedarovala. „Tlieskam hereckému výkonu p. Haasovej. Pobavila. A takisto škoda, že sa táto pani neprizná aj so svojimi neresťami ako napríklad nevera, tajná svadba, tehotenstvo s iným, ohrozovanie nožom, demolácia a ničenie domu, ktorý museli Martinovi rodičia dávať do poriadku, vyhrážanie sa a už vôbec nevieme, o akom dedičstve to hovorí, keďže Martin nie je jej otec, meno má po tom svojom,“ rozčúlila sa Plačková.

Snažila sa tak vyvrátiť všetky údajné klamstvá, ktoré mala Haasová povedať v médiách. Zároveň je znechutená z toho, v akom stave nechala herečka dom. ,,Martin má vysokú hypotéku, tak, ako väčšina populácie, ktorú bude platiť celý život! Jediné, čo za sebou táto žena nechala, je špina, bordel, hladného psa a ohováranie kade-tade… HANBA!“ dodala Petra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Martin Kostka  |  Foto: Facebook/Martin Kostka, Instagram/zuzana.haasova