Slovensko pred pár dňami šokoval prípad iba 20-ročného YouTubera Maja Semana, ktorý bojoval so závislosťou na drogách. Silu mu dodávali sledovatelia na sociálnych sieťach, svoju bitku však napokon vzdal a nečakane zomrel. Jeho priateľka bola okamžite prevezená na psychiatriu, odkiaľ posiela odkaz.

Majova priateľka Adela už niekoľko dní zápasí s vlastnými démonmi na oddelení psychiatrie. Nakoľko je v stave emočného vypätia, odborníci jej pomáhajú vyrovnať sa so stratou milovaného človeka a zabraňujú jej v pohnútkach na sabapoškodzovanie.

Priamo z oddelenia však spomína na svoju lásku a fanúšikom odkazuje: „Mňa museli previesť na psychiatriu, inak by som šla za ním a som tu, pokiaľ si budem istá, že nepôjdem. Bol moja životná láska a zomrel mi v náručí… Môj život sa skončil a dávala som si to dlho za vinu, že keby zavolám skôr sanitku, žil by… Jeho mamina mi napísala, že som robila a snažila sa, čo sa dalo, nesmiem sa obviňovať…,“ prihovára sa Adela.

Napriek zdanlivo zmierlivým slovám mali mladú ženu po smrti YouTubera slovne atakovať viacerí fanúšikovia, ktorí jej dávali vinu za úmrtie kreatívneho Maja. Aj keď mnohí očakávali prvé slová zdrvenej brunetky, tá aktuálne zamedzila možnosť komentovať zdieľanú fotografiu na sociálnej sieti, pričom uvádza, že žiť momentálne nevie, no bude bojovať za sen, ktorý dokončí pre svoju zosnulú lásku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/cicamicaparadnica | Foto: IG/itsmajoseman, YT/Majo Seman Archiv