Druhá adventná nedeľa bola opäť venovaná obľúbenej relácií V siedmom nebi. Diváci tak mali možnosť sledovať ďalšie emotívne príbehy, ktoré okamžite chytia za srdce. Pri jednom z nich však zostali priaznivci jojkárskej relácie poriadne zaskočení.

Tri rôzne skutočné príbehy sa opäť stali lákadlom pre divákov, ktorí dúfali, že Rozboril spoločne so svojím tímom pomôže ľuďom v núdzi. Konanie mladej matky však divákov viac pobúrilo ako dojalo. Štvornásobná mama Ivana sa totiž dozvedela, že ju manžel podvádza. Z predstavy, že by mala zostať sama s deťmi, sa zrejme psychicky zrútila a siahla si na život.

Predávkovala sa liekmi, no lekári ju nakoniec zachránili. Jej neuvážený čin však mal svoje následky, keďže Ivana zostala ťažko postihnutá, pričom je pripútaná k posteli a potrebuje 24-hodinovú starostlivosť. Jej deti boli svedkom pokusu o samovraždu, ba dokonca jedna z dcér volala matke záchranku. Našťastie, v kritickej situácií sa o nich postarali starí rodičia.

V štúdiu relácie boli všetci smutní, a zároveň dojatí. To sa však nedá povedať o divákoch, ktorí sedeli pred televíznymi obrazovkami, pričom na sociálnej sieti otvorene priznali svoj názor. Matku totiž začali obviňovať, že jej konanie bolo sebecké a vôbec nemyslela na to, čo sa stane s jej deťmi. Následne reagoval aj samotný moderátor relácie, ktorý sa snažil upokojiť situáciu.

Komentáre divákov

Reakcia Vila Rozborila

Zdroj: Facebook/V Siedmom nebi  |  Foto: Facebook/V Siedmom nebi