Dva týždne pred termínom sa Diana rozhodla pre vyvolanie pôrodu, aby jej dcéra mohla spoznať svojho otca. 

Diana a Mark sa veľmi ľúbili. Spoznali sa v čase, keď už Diana mala dve deti z predchádzajúceho vzťahu. Markovi to vôbec nevadilo. Oženil sa s ňou a deti bral ako svoje. Neskôr sa im narodil spoločný syn a dcéra. Mark bol skvelý otec a manžel. Lenže rozprávka nemala mať šťastný koniec.

Bez názvu

Keď Diana zistila, že je opäť tehotná, bol to pre ňu veľký šok. Ostatné deti už boli staršie, ale ako sama vraví, život nás občas zavedie na rôzne chodníčky.

[sociallocker]V apríli 2011 lekári diagnostikovali Markovi rakovinu hrubého čreva. O týždeň neskôr sa podrobil operácií, pri ktorej sa podarilo nádor vybrať. Mark bol vyliečený. Avšak v jedno januárové ráno sa zobudil s bolesťami, bledý a zle sa mu dýchalo. Po príchode do nemocnice mu špecialista povedal, že trpí chronickou obštrukčnou chorobou pľúc. Ide o vážne, život ohrozujúce ochorenie, ak sa nezachytí dostatočne skoro a nelieči sa.

Bohužiaľ, bolo to tak aj v Markovom prípade. Lekár oznámil rodine zdrvujúcu správu. Jeho choroba pokročila do posledného štádia a ostáva mu asi týždeň života. Chcel vidieť ešte svoju malú nenarodenú princeznú. A keďže Diana mala dva týždne pred pôrodom, rozhodla sa konať.

Vyvolali pôrod. Mark bol celú dobu pri nej, a keď sestričky očistili malú Savanah, vložili ju do náručia šťastnému otcovi. Splnili mu tak jeho posledné želanie. Zanedlho Mark upadol do kómy. O 48 hodín neskôr navždy odišiel.

Pozrite si dojemný príbeh Diany, Marka a ich rodiny:

Zdroj: thedoctorstv.com, YouTube.com | Foto: YouTube.com[/sociallocker]