Príbeh Ukrajinky sa stal hitom internetu: Pomocou kompótu zostrelila..!

Dátum:

Vojna na Ukrajine je momentálne spojená s rôznymi desivými historkami či neoverenými informáciami, pričom nie je jednoduché rozoznať, kde je skutočne pravda. Tak to bolo aj v prípade Ukrajinky, ktorá si ako zbraň zvolila obľúbený kompót. Jej príbeh sa však napokon potvrdil.

Na sociálnych sieťach sa začal šíriť príbeh o Ukrajinke, ktorej sa podarilo zostreliť dron zo svojho balkóna. Fámy sa naďalej šírili, no nikto netušil, či je príbeh vôbec pravdivý. Zamestnanci portálu Life.liga.net sa rozhodli nájsť samotnú aktérku, ktorá napokon potvrdila celý útok na dron.

Obyvateľka mesta Kyjev si totiž pred pár dňami išla zapáliť cigaretu na balkón, keď zbadala dron priamo v jej výške. Chcela vojsť do bytu a vziať niečo, čím by dron zničila, no bála sa, že by odletel. V tej chvíli jej napadla jediná vec, a to vziať kompót. Jej hod bol natoľko dobrý, že zostrelila lietajúci stroj. ,,Boli to paradajky so slivkami, moje obľúbené. Litrový pohár,“ uviedla Olena pre life.liga.net.

Dron sa následne zrútil k zemi, pričom si to hlavná hrdinka príbehu ešte poistila. S manželom išli na ulicu a zvyšky stroja rozdupali. Nie je známe, komu dron patril alebo na čo bol určený. Olena si však myslí, že išlo o pomôcku zlodejov, ktorí hľadajú byty bez majiteľov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: life.liga.net  |  Foto: Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...