Mária Trošková skončila na Úrade vlády potom, ako sa prevalil jej blízky vzťah s Antoninom Vadalom. Napriek odchodu z funkcie štátnej radkyne si ale užíva život a domov si dokonca priviedla neznámeho muža.

Mária Trošková sa po vražde novinára Jána Kuciaka a prevalení blízkeho vzťahu s Antoninom Vadalom porúčala z Úradu vlády spolu s Viliamom Jasaňom. Síce skončila na poste štátnej radkyne, no rozhodne si nažíva spokojný a luxusný život. Okrem priestranného mezonetu s vírivkou, do ktorého ju presťahovala ochranka, sa dala aj na nové hobby.

Pluska pristihla Máriu vo vysokých čižmách v jazdeckom areáli, kde si zrejme bola osedlať koňa. 32-ročnej bývalej misske nechýbal na tvári široký úsmev a spokojnosť, ktoré dávajú tušiť, že sa niekdajšej pravej ruke Fica nedarí vôbec zle. Okrem užívania si voľného času ju ale čakal na terase neznámy muž. V minulosti pritom bola prichytená v centre mesta na káve so známym futbalistom.

Trošková si napokon neznámeho odviedla aj do svojho petržalského bytu, kde zmizli za vchodovými dverami. Len pred niekoľkými dňami sa tiež prevalil škandál bývalého premiéra, ktorý sa s ochrankou vydal do Škótska. Video, ktoré zhotovil ktosi na lodi, zachytáva v pozadí stojacu ženu, ktorá sa na Máriu nápadne podobá. Fico ani jeho kancelária však na otázky ohľadim tohto záhadného výletu neodpovedali.

Snímku neznámeho muža po boku Márie môžete vidieť >>> TU <<<

Fico v Škótsku, v pozadí stojí žena podobná Márii

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TV Markíza, YouTube/Denník N