Tak takéto spojenie sa len tak nevidí! Slovenská speváčka Dara Rolins a ministerka vnútra Denisa Saková boli pristihnuté pri spoločnej kávičke. Málokto by uveril tomu, že sú dobrými kamarátkami, ktoré sa stretli s cieľom len tak si poklebetiť. Dôvodom tak bolo jediné, a to spoločný biznis!

Dara sa pred pár dňami pochválila novým videoklipom ku skladbe “Od zajtra“ z albumu ETC. Speváčka chcela smutnou piesňou s odvážnym textom upozorniť na problém mnohých žien, a tým je domáce násilie či odchod partnera od rodiny, ktorú si neváži.

V priebehu natáčania videoklipu bola speváčka kontaktovaná Monikou Jankovskou, ktorá je štátnou tajomníčkou Ministerstva spravodlivosti. Tá videla túto skladbu ako perfektný prostriedok na zviditeľnenie problematiky domáceho násilia. Rolins sa tak nakoniec dostala k tej najpovolanejšej, ktorou je vplyvná blondínka Denisa Saková.

Obe dámy sa tak niekoľkokrát stretli, keďže dielo speváčky by malo byť súčasťou rozsiahlej kampane, ktorú plánuje Ministerstvo vnútra. Videoklip tak bol financovaný priamo týmto zdrojom, na čo dala súhlas samotná Saková. Išlo o čiastku vo výške 10-tisíc eur bez DPH, ktoré boli určené na vytvorenie diela. Peniaze tak nemali byť určené ako odmena pre Daru.

Dara v novom klipe upozorňuje na domáce násilie

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Instagram/dararolins_vermi, Facebook/Denisa Saková-ministerka vnútra SR, YouTube/Dara Rolins  |  Video: YouTube/Dara Rolins