Primátorka prehovorila o synovej streľbe: Bolestivé slová o jeho živote!

Dátum:

14. marca šokovala celé Slovensko tragická udalosť, pri ktorej zomrel 29-ročný policajt. Kolega mu vpálil do hrude dve guľky, ktoré trafili jeho srdce a pľúca. Smrť mladého muža zasiahla aj primátorku Prešova, keďže práve jej syn mu uštedril smrteľné zranenia.

V posledných dňoch sa na verejnosť dostávajú informácie o zvláštnom správaní policajta, ktorý pri hádke napokon zastrelil svojho kolegu, 29-ročného Filipa. Strelcom bol Martin Turčan, ktorého zadržali až na Liptove, pričom bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Zaútočil však na mužov zákona, v dôsledku čoho sa momentálne nachádza na psychiatrii v Košiciach.

Najnovšie správy zarmútili aj Andreu Turčanovú, ktorá je primátorkou mesta Prešov, a zároveň matkou útočníka. V mene celej rodiny vyjadrila hlbokú ľútosť nad tým, čo sa stalo. Ani ona nerozumie, čo viedlo jej staršieho syna k tak strašnému činu, i keď priznáva, že trpel psychickými problémami. „Od času, keď opustil svoju manželku a prestal komunikovať aj s nami, sme neboli v kontakte. Ozval sa nám zhruba pred mesiacom a komunikovali sme sporadicky,“ povedala 55-ročná politička pre Korzár.

Turčanová tiež prezradila, že jej syn sa stal policajtom v roku 2008, no nadšená z toho rozhodne nebola. ,,…jeho vstup do Policajného zboru som ani neschvaľovala, keďže preto vtedy odišiel z vysokej školy,“ dodala, pričom si Martin spravil aj poľovnícky kurz. Ako matku je veľmi trápi, čo spôsobil, a taktiež následky jeho konania. Aj keď nie je jasné, či to s tým súvisí, ďalšiu kandidatúru na primátorku mesta už neplánuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: presov.korzar.sme.sk  |  Foto: FB/Andrea Turčanová, IG/vcelar.pod.barborou

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...