Sú tomu práve dva týždne, čo sa slovenský spevák Robo Papp neudržal a najúspešnejšej domácej tenistke naložil kvôli fotografii v kožuchu. Jej záľuba v nosení odevov zo živých zvierat rozčarovala hudobníka natoľko, že jej prostredníctvom sociálnej siete Facebook venoval štipľavý odkaz, pričom pár dní na to ešte pritvrdil.

Niet ani najmenších pochýb, že medzinárodne úznávaná tenistka Dominika Cibulková (29) je nielen výbornou športovkyňou, ale aj módnou ikonou. Z outfitov, v ktorých sa prezentuje, ostávajú ženy často v nemom úžase, avšak aj kráska vie okolo seba vytvoriť poriadne dusno. Snímky, na ktorých sa bývalá svetová jednotka pýši kožuchmi či kabelkami z pravej kože, sú pravidelne zaplnené negatívnymi komentármi, čo však Dominika pri jednom z posledných záberov stopla.

Práve to nenechalo chladným speváka Roba Pappa, ktorý jej venoval krátky odkaz: „Čajočka má nový kožuch a ja som si dnes uvedomil, že mi jej je vlastne ľúto, že bola vychovaná k bezcitnosti a bez súcitu ukazuje svetu, že za peniaze môžu všetko,“ napísal nedávno hudobník na sociálnej sieti k snímke v oranžovom kožuchu, ku ktorej Dominika zakázala možnosť komentovania.

Status však neostal dlho bez odozvy, nakoľko sa k nemu vyjadrila priamo matka tenistky: ,,Som pyšná na to, ako som vychovala moju Dominiku,“ napísala na sociálnej sieti Katarína Cibulková. Ako sa však zdá, do sporu, ktorý sa dostal do spoločnosti, bol napokon zapletený aj otec športovkyne, s ktorým si mal údajne Papp napísať správy. „Ako s ním komunikoval? Dominikinmu otcovi, ktorý mu naozaj slušne napísal, napísal odpoveď „debilko :-* “, čo je naozaj trošku priveľa, už aj z hľadiska úcty k mužovi, ktorý vychoval našu historicky najúspešnejšiu tenistku,“ tvrdí zdroj portálu Topky.sk.

Zdroj: Topky | Foto: Instagram/domicibulkova, Facebook/RP