Rozprávkový princ z príbehu o Popoluške sa borí so zdravotnými problémami. Herec Pavel Trávníček (72), ktorý každé Vianoce nesmie chýbať na obrazovkách po boku Libuše Šafránkovej, mal byť prevezený do nemocnice. Jeho manželka zverejnila, ako na tom je.

Pavel Trávníček oslávil už 72. narodeniny a so svojou 37-ročnou manželkou Monikou spoločne vychovávajú 6-ročného synčeka Maximiliána. Krátko pred najkrajšími sviatkami v roku však prišli znepokojivé zdravotné problémy herca, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou Popolušky každé Vianoce.

Smutnú správu zverejnila na sociálnej sieti práve Monika. Pre problémy s dýchaním musela hercovi počas 4. adventnej nedele volať záchrannú službu. K jeho fotografii so sochou anjela pridala aj prosbu, aby všetci na jej manžela mysleli.

Trávníček má byť podľa jej slov momentálne v nemocnici. “Ďakujeme vám, priatelia a kamaráti, za veľké množstvo podpory, veľmi si to vážime. Manžel je stabilizovaný, vďaka všetkým zdravotníkom… Zdravie si nekúpime, opatrujte sa,” odkázala všetkým. Začiatkom roka sa herec dostal do povedomia verejnosti vďaka škandálu s obvineniami kvôli se*uálnemu obťažovaniu spred dvadsiatich rokov. Po zverejnení však vinu poprel, pričom prípad je od augusta odložený.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Monika Trávníčková │ Foto: YouTube, YT/7 pádů Honzy Dědka