Pred niekoľkými hodinami Slovenskom zarezonoval bystrický prípad čitateľky Jany, ktorá ohlásila dvojicu policajtov nakupujúcich v hypermarkete na služobnom aute. Ich konaním sa už zaoberajú nadriadení, no pani Jane odkazujú Slováci len jediné.

Pred niekoľkými hodinami zarezonoval Slovenskom prípad policajtov z Banskej Bystrice. Dvojica mužov zákona sa vybrala v piatok poobede na služobnom aute do hypermarketu, odkiaľ si naložili do kufra vozidla tri kríky čučoriedok. Ich nákup si všimla čitateľka Jana, ktorá všetko nahlásila a poslala do Nového Času: “Naši policajti si v plnej zbroji v službe kupovali čučoriedky v piatok o 14.15 hod,” napísala k záberom.

Podnetom sa už podľa slov bystrickej policajnej hovorkyne zaoberajú nadriadení spomínaných policajtov, keďže si v pracovnom čase nevykonávali služobné povinnosti. Po počine sa ale na neznámu Slovenku vysypala vlna kritiky od ľudí, ktorí považujú takéto nahlasovanie za trápne.

Pani Jana musí byť veľmi smutná a nešťastná žena, keď potrebuje fotiť iných a pridávať na fb… Zaujímalo by ma, kde pracuje pani Jana a či si ona niekedy v pracovnej dobe nevybavila čosi súkromné…,” pýta sa jeden, no naložil jej aj ďalší čitateľ. “To ako ozaj?!?!?! No milá pani Jana, vy musíte byť inak nevyrovnaná, ak dokážete fotiť a ešte aj odoslať fotky, ktoré sú len a len vašou vizitkou, akou osobou vlastne ste!!! No booože, tak si boli nakúpiť. Je mi vás úprimne ľúto…” A aký je váš názor na tento policajný incident?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, Nový Čas