Určite si pamätáte prípad malého Adamka, ktorý sa odohral pred pár mesiacmi a otriasol celým Slovenskom. Po náročnom vyšetrovaní a zisťovaní, kto ublížil malému jasličkárovi sú konečne známe výsledky a tie vás rozhodne prekvapia!

Matka dala svoje dieťa do jaslí, no to čo sa stalo potom bolo predmetom vyšetrovania poriadne dlhú dobu. Adamko navštevoval jasle necelé 2 týždne a po tomto krátkom čase si ho matka odniesla domov v dokaličenom stave. Bola za tým učiteľka, ktorá mala dávať na malého chlapca pozor? Táto otázka trápila nielen príbuzných, ale i všetkých zainteresovaných účastníkov. Učiteľka bola po príchode pani Veroniky do jaslí podľa jej slov opitá. Dnes je však konečne všetko jasné a pravda vyšla najavo. „Vedela som to od začiatku, že syna mi dokaličila učiteľka, bola som o tom presvedčená. Dúfam, že teraz bude niesť za to zodpovednosť. Som zhrozená,” povedala rozhorčená matka.

Vyšetrovanie preukázalo, že odtlačky chrupu sa najviac zhodujú s odtlačkami zubov učiteľky Etely T. Momentálne sa čaká na súdne pojednávanie a ďalší verdikt. Ak uznajú 35-ročnú učiteľku vinnú, môže dostať až päť rokov vo väzení. Po prevalení informácií o tejto kauze boli jasle v Trnave zatvorené!

Zdroj:tvnoviny.sk | Foto: TV JOJ