V sobotu otriasol Slovenskom otrasný nález polície v garáži v Trnave. Mŕtvych manželov našla v kaluži krvi ležať ich dcéra Patrícia, ktorá ostala v absolútnom šoku. Polícia má však ešte smutnejšie zistenia…

V sobotu sa v Trnave – Modranke mladej Patrícii naskytol pohľad, aký si vie len málokto predstaviť. Pred garážou našla podozrivé stopy krvi a jej zlú predtuchu potvrdila okamžite privolaná polícia. V garáži našla v krvi ležať rodičov, zároveň manželov Jozefa († 47) a Adrianu († 50). K šokujúcemu nálezu prišla polícia potom, ako sa hasičom podarilo otvoriť garáž.

Manželia boli otočení tvárou k zemi a vedľa ich tiel sa nachádzal kuchynský nôž celý od krvi. O dcéry Patríciu (18) a Andreu (15) sa museli okamžite po tragédii postarať policajní psychológovia. Mladšia Andrea sa má podľa informácii Plusky navyše liečiť na leukémiu. Podľa susedov malo ísť o finančne dobre zabezpečenú rodinku, ktorá navonok pôsobila mimoriadne šťastne.

Polícia síce aktuálne čaká na výsledky nariadenej pitvy, no už teraz zistila nové informácie: „Vyšetrovateľ KR PZ v Trnave začal vo veci trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Vyšetrovateľ vykonal obhliadku miesta činu aj za účasti obhliadajúceho lekára. Za účelom zistenia presnej príčiny úmrtia a okolností, ktoré predchádzali smrti osôb, pribral vyšetrovateľ znalca zo súdneho lekárstva. Obe telá boli v priebehu nedele podrobené súdnej pitve, ktorej výsledky zatiaľ nemáme k dispozícii,“ napísala polícia na svojom profile, pričom je už teraz jasné, že manželský pár ktosi zavraždil.

„Polícia naďalej intenzívne pracuje na objasnení priebehu obzvlášť závažného zločinu vraždy. Z dôvodu vykonávania procesných úkonov, ktorých cieľom je získanie relevantných informácií k prípadu, polícia nemôže v tomto štádiu vyšetrovania poskytnúť čiastkové informácie z vyšetrovania. Urobíme tak ihneď, ako nám to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ dodala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Zdroj: Polícia, pluska.sk │ Foto: Facebook