Záhadná smrť krásnej Violy (†34) je aj naďalej predmetom policajného vyšetrovania. Nečakané slová vyslovil aj jej bývalý priateľ, ktorý prezradil, čo mu mladá učiteľka napísala v správe a s kým sa stretla tesne pred incidentom.

Zavraždená Viola M. bola zabitá už pred niekoľkými týždňami, no polícia jej prípad naďalej vyšetruje. Na povrch už pritom vyplávalo niekoľko skutočností, ktoré objasňujú, aký život žila krásna učiteľka pred jeho brutálnym ukončením.

34-ročná žena bola milá a láskavá a nikto si jej smrť nedokáže vysvetliť. Posledné štyri roky bola aktívnou členkou Apoštolskej cirkvi, hoci chcela zo spolku údajne odísť. Napokon sa ozval aj jej expriateľ a model Tee Roy, s ktorým tvorila kedysi pár. Ten uviedol, že Viola chcela tesne pred úmrtím, aby jej odpustil a z jeho ďalších slov až mrazí.

Najnovšie sa ale ozval ďalší bývalý priateľ, ktorého Viola rovnako žiadala o odpustenie a prepáčenie, pričom jej slová mali znieť ako volanie o pomoc. Neskôr prezradil, že sa mala v osudnú nedeľu stretnúť s akýmsi mužom, o ktorom mu viackrát rozprávala: „Zistil som, s kým bola krátko pred smrťou. Spomínala mi, že sa má stretnúť s mužom, ktorého poznala zhruba od roku 2012,“ uviedol pre Plusku. Všetky podrobnosti ale prezradil len polícií. Violin posledný mobilný signál bol zachytený na Šafárikovom námestí o deviatej večer.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Viola M., Oro by Unique