Prípad zbitej Andrejky z Miloslavova po búrlivých reakciách Slovákov ani zďaleka nie je ukončený a vyšetrovanie ukáže ďalšie podrobnosti. Po tom, čo prehovorila zronená mama školáčky, ktorá musela skončiť v nemocnici, sa k prípadu vyjadril aj skúsený kriminalista. 

K prípadu Andrejky sa vyjadril aj kriminalista a profilovač páchateľov trestných skutkov Matej Snopko. Ten je presvedčený, že len prísne tresty pre páchateľov nestačia: “Keby teraz všetkých pozatvárali a dali im čo najprísnejšie tresty, tak by sa podľa mňa problém nevyriešil. V base sa tie deti akurát stanú ešte ostrejšie,” uviedol pre Plusku.

Vyjadril sa aj k hlave gangu, 14-ročnej Ele, ktorej mama má byť údajne policajtkou. “To je pohľad nedozretej osobnosti, výplod nezrelého mozočka. Ale k tým rodičom chcem povedať aj to, že mnohí ľudia nevedia, čo robia ich deti, lebo musia v tomto štáte doslova bojovať o chlieb pre rodinu, o strechu nad hlavou a majú 2 – 3 zamestnania. Myslím si, že toto je hanba našich politikov,” adresoval kritiku vláde. “Politici len vysvetľujú, ako sa to nedá, ale pár kilometrov za hranicami sa to dá. Takže je to hlúposť alebo klamstvo, ktoré poškodzuje náš každodenný život,” vysvetlil svoj pohľad.

Zároveň vysvetlil, že v detských gangoch stačí jeden “citový mrzáčik”, ktorý má vodcovské schopnosti, aby dokázal ovplyvniť ostatné deti: “To sa deje na celom svete, ale takýmto sopliakom to nesmieme trpieť! Treba ich hneď zastaviť.Vyšetrovateľ tak vidí jediné riešenie: “Riešenie tohto celého by som videl tak, že je potrebné, aby rodičia sledovali, ako sa majú ich deti a čo robia, a aby s nimi vedeli hovoriť. Nie karhať a vypočúvať, ale vytvoriť si vzťah, aby dieťa malo k rodičovi dôveru a nebálo sa,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza