Televízia Markíza už o pár týždňov spustí ôsmu sériu tanečnej šou Let’s Dance, ktorá má dlhodobo u divákov mimoriadny úspech. Každým dňom sa odhaľujú mená osobností, ktoré sa musia pripraviť na intenzívne tréningy a pravidelné nedeľné vystúpenia v priamom prenose.

Diváci boli vo vytržení, keď sa odhalilo, že jedným z účinkujúcich v tanečnej šou bude kubánsky herec Mario Cimarro, známy z telenovely Skrytá vášeň. Tým však radosť fanúšikov neskončila, keďže ponuku prijala aj bývalá hviezda NHL Marián Gáborík. Aktívnu kariéru ukončil na začiatku novembra 2021.

40-ročný športovec tak má novú výzvu, pričom veľkou oporou mu bude určite manželka Ivana, ktorá je profesionálna tanečnica. Naplánované tréningy však prerušili nečakané zdravotné problémy. Otec dvoch detí totiž na sociálnej sieti zverejnil záber z nemocničného lôžka. „Ešte ma čakajú nejaké kozmetické úpravy predtým, ako vás budem baviť v Let’s Dance. No a to znamená artroskopiu kolena. Nebojte sa, všetko zvládneme,“ vysvetlil rodák z Trenčína.

Marián sa už nachádza v pohodlí domova, no musí odpočívať a chodiť na rehabilitácie. Bývalý hokejový útočník dúfa, že čoskoro bude schopný naplno chodiť na tanečné tréningy a podávať skvelé výkony.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/mgaborik12, iversanns