Neubehol ani týždeň, čo Česko i Slovensko zasiahla tragická správa o úmrtí obľúbeného kráľa večierkov, Daniela Nekonečného (†52). Speváka našli v jeho dome v pražskej časti Řeporyje bez známok života. Zdá sa, že posledná rozlúčka bude prebiehať vo veľkom štýle, no samotné prípravy prekazila polícia.

Českého speváka, tanečníka a zabávača Dana Nekonečného (†52) našli vo vani, v ktorej mal ležať celé tri dni. Výsledky pitvy preukázali, že išlo o infarkt. S náhlou smrťou šoumana sa okrem iných musí zmieriť aj jeho bývalá priateľka Zuzana Kardová, s ktorou tvoril pár dlhých 19 rokov.

Aj napriek tomu, že sa dvojica pred piatimi rokmi rozišla, jeho bývalá láska mu zariaďuje poslednú rozlúčku. Spoločne so sestrou navštívila dom Nekonečného, kde chcela zobrať oblečenie a doplnky. Bola však nútená pohybovať sa po dome iba v sprievode mužov zákona. ,,Zobrali sme košeľu a oblek žltej farby, šatku, klobúk a štyri havajské vence, ktoré bude mať na rukách a krku, tak, ako to nosil. Chcela som aspoň dve košele, ale dovolili mi len jednu,“ posťažovala sa Zuzana pre blesk.cz.

Expartnerka zosnulého speváka tiež plánovala zobrať z domu plyšové tigre, ktoré si vozil na vystúpenia a ďalšie extravagantné doplnky, ktoré Dan tak miloval. Mali sa stať súčasťou jeho pohrebu, no policajti jej už nedovolili zobrať nič viac, keďže má všetko spadať pod notárske konanie. Posledná rozlúčka s Danom Nekonečným sa uskutoční vo štvrtok 4.4.2019 v motolskom krematóriu.

V podobnom žltom obleku bude Dan Nekonečný pochovaný

Zdroj: Blesk.cz  |  Foto: Facebook/Daniel Nekonečný, YouTube, Instagram/Lukasfrlajs