Manželia Táslerovci pred pár mesiacmi šokovali fanúšikov, keď potvrdili blížiaci sa rozvod. Ivan prežíva svoje šťastie po boku vizážistky Denisy, no ani Anička nesedí doma a na akcií ju pristihli po boku známeho fešáka.

Aj keď pôsobili celé roky ako harmonický párik, Táslerovci prekvapili šokujúcim rozvodom. Súd manželov síce ešte len čaká, no obidvaja si už žijú vlastný život. Naďalej ale tvrdia, že ostali kamarátmi, čoho dôkazom je aj ich veľká spolupráca na Ivanovom novom hite.

Spevák sa už od leta netají novou láskou, ktorou je pohľadná mladá kráska Denisa. Tá na sociálnej sieti zverejňuje spoločné zábery zamilovaných hrdličiek. Hoci sa viacerí domnievali, že práve vizážistka je dôvodom krachu manželstva, ukázalo sa, že Táslerovci nežijú ako pár už dlhšiu dobu.

Ani Anička však pred rozvodom nesmúti doma sama. Na štvrtkový krst Zory Czoborovej dorazila v spoločnosti speváka a niekdajšieho superstaristu Mateja Koreňa, s ktorým sa podľa slov Plusky nevídane dobre zabávala, aj keď sa vyhýbali zvedavým kamerám či foťákom. Napokon sa ich predsa len podarilo zachytiť, keďže sa od seba nepohli ani na krok. Obaja svorne tvrdili, že sú len kamaráti a Matej má dokonca priateľku. Či sa nerodí nový vzťah, však ukáže až čas. Anka totiž nechýbala ani na krste spevákovho nového CD, ktoré sa uskutočnilo ešte začiatkom novembra.

Fotky Aničky v spoločnosti Mateja Koreňa si pozriete >>> TU <<<

Ivan je šťastný po boku vizážistky Denisy
Jeho Anička ale tiež nesmúti sama
Zabávala sa po boku superstaristu a speváka Matej Koreňa

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/denisaverna, imtsmile, annatasler, mtjkrn