Aj keď pred časom ohlásil Borkovec rozchod po piatich mesiacoch, zdá sa, že Knechtová sa s mladým spevákom stretávať neprestala. Pozorný čitateľ ich totiž načapal v Tatrách, kde si takto užívali výlet vo dvojici…

Žeby sa predsa len nerozišli? To je otázka, ktorá sa vynorí v myslí mnohých fanúšikov speváckej dvojice. Peter Borkovec (18) pritom len nedávno šokoval verejnosť, keď priznal vzťah s Katkou Knechtovou (37), ktorý mal trvať približne päť mesiacov. Ako už ale stihol dodať aj na záver, dvojica sa rozišla, hoci nepretrhla spoločné kontakty.

Mladý superstarista sa ale s koncom vzťahu zmieriť nemieni a pred časom vyhlásil, že by sa k tmavovláske vrátil, aj keby ho to malo stáť život. To sa zrejme rozhodol splniť a vo svojom boji o srdce porotkyne sa naďalej nevzdáva. Ako totiž odhalil pozorný čitateľ Nového Času, Knechtová a Borkovec si vo dvojici vyrazili na výlet do Tatier a zrejme nečakali, že si spevácke duo ktosi všimne, foto >>> TU <<<.

Z fotky je zrejmé, že si mal Peter s Katkou čo povedať a spôsob, akým si sadol vytočený na speváčku prezrádza, že sú tam stále veľké sympatie. Špekulácie ale zaklincoval komentár čitateľa, ktorý odhalil aj intímnosti: “Boli spolu na zamkovského chate v Tatrách a bozkávali sa. Mali sa k sebe!,” šokuje. Ktovie, prečo sa dvojica odrazu začala skrývať, no možno je za tým práve mediálne skúsenejšia Katka, ktorá si publicitu v tomto smere príliš neželá. Na profile Petra Borkovca sú totiž fotografie z Tatier, na ktorých je oblečený navlas rovnako ako na zábere čitateľa, a tak je zrejmé, že Katku pred fanúšikmi zatajil.

Knechtová a Borkovec si užívali Tatry a malo dôjsť aj na bozkávanie
Na zábere z Tatier je Peter oblečený rovnako ako na fotke s Katkou

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, YouTube