Minister Roman Mikulec, ktorý nedávno vypenil na poslankyňu Romanu Tabák, má popri turbulentnom pracovnom období dôvod na úsmev. Politika sa totiž podarilo pristihnúť na horách, kde však rozhodne nebol sám. Spoločnosť mu robila pohľadná blondínka. 

Roman Mikulec si v parlamente prešiel ako minister vnútra poriadne turbulentným obdobím. Opozícia na čele s Robertom Ficom sa ho pokúsila niekoľkokrát odvolať, hoci neúspešne. Taktiež musel riešiť vnútrostranícke či vládne spory, ktoré napokon vyústili do pádu vlády.

Politik má však dôvod na široký úsmev aspoň v súkromnom živote. V minulosti ho spájali so známou 35-ročnou kráskou Michaelou Galovou. Tá však uviedla, že sa občasne stretávajú len ako kamaráti.

Pred pár hodinami sa však čitateľovi PLUS 7 DNÍ podarilo pristihnúť ministra v spoločnosti zrejme novej priateľky. S pohľadnou blondínkou, ktorá sa má volať Zuzana, sa prechádzal rúčka v rúčke po Starom Smokovci smerom na Hrebienok, foto >>> TU<<<. S politikom sa má pritom poznať už nejaký čas, keďže ho doprevádzala aj na teambuildingu OĽaNO.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Roman Mikulec – minister vnútra SR