Muži, ktorí nikdy nemali núdzu o ženskú spoločnosť. Akonáhle sa objavili vo filme, získali si srdcia mnohých žien. No roky bežia, pribúda mladá konkurencia hercov, majú ešte šancu zaujať?

[sociallocker]Leonardo DiCaprio

Ako to Leonardo robí, že zakaždým uloví mladú modelku? Keď sa pozriete na jeho výzor, je trochu pozoruhodné, že si stále dokáže udržať status hollywoodskeho sukničkára. Je známy záľubou vzhľadu zanedbaného chlapca, takže brada je už jeho klasickou výbavou. Je milovníkom prírody, zatiaľ nemá žiadne manželské záväzky, ani deti.

Leonardo dnes a v mladosti

Pierce Brosnan

Nezabudnuteľného Jamesa Bonda stvárnil celkom v štyroch filmoch írsky herec Pierce. Vďaka tomu mu padali fanúšičky k nohám, no tento rok herec oslávil 63.narodeniny a to sa podpísalo aj na jeho zovňajšku. Väčšie bruško a hustá sivá brada mu však neprekážajú v spokojnom 15-ročnom manželstve. Má päť potomkov.

Pierce dnes a v mladosti

Channing Tatum

Herec známy hlavne z filmu Let’s Dance, kde sa predviedol ako profesionálny tanečník a zároveň našiel lásku svojho života, kolegyňu Jennu Dewan. No tisícky fanúšičiek pribudli pri filmoch Magic Mike a Magic Mike XXL, kde predstavoval striptéra. Aj keď je stále mladý, nestará sa tak už o svoje telo. Kedysi vyšportovanú postavu nahradilo zopár kíl navyše, dnes má Channing iné priority ako fitnescentrum, sú nimi dcérka a manželka.

Channing dnes a v mladosti

Brad Pitt

To najlepšie na záver, asi najväčší miláčik žien. Brada sme mohli vidieť naozaj v mnohých filmoch, príkladom je Zoznámte sa Joe Black alebo Trója. Žiadne ženské srdce neostalo chladné pri pohľade na modrookého blondiaka. No Brad je dnes akoby iný človek, nosí dlhé vlasy a pomaly šedivujúcu zarastenú tvár. Okrem hereckej kariéry sa stal aj filmovým producentom a s manželkou Angelinou majú 6 detí, z toho 3 adoptované.

Brad dnes a v mladosti

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram

[/sociallocker]