Mimoriadne obľúbená herečka Dominika Kavaschová sa len nedávno stala prvýkrát mamičkou, pričom materstvo si náležite užíva. Sympatická hviezda dosiek Slovenského národného divadla či seriálu Oteckovia však nevidí materskú dovolenku len cez ružové okuliare a s fanúšikmi sa delí aj o záležitosti, ktorými by sa iné ženy zrejme nepochválili!

32-ročná herečka Dominika Kavaschová porodila začiatkom mája svojmu partnerovi Danielovi Fischerovi dcérku Maiu. Aj keď je sympatická brunetka mimoriadne aktívna na sociálnych sieťach, kde sa ukazuje aj so svojim bábätkom, tváričku dievčatka doposiaľ nezverejnila. Dominika však ukazuje svojim fanúšikom skutočné nástrahy materstva, a aj keď si dcérku zreteľne užíva, niektoré doposiaľ štandardné záležitosti sa pre ňu stali takpovediac nedosiahnuteľnými.

„Vždy, keď zaspí, sľubujem si, že si oholím nohy alebo aspoň pazuchy, vytrhám obočie, nech sa ma nezľaknú jediní ľudia, s ktorými pravidelne prichádzam do kontaktu… Mám na mysli kuriérov. Smejem sa, ako som mala v pláne prečítať celú našu spoločnú knižnicu, ktorú s Dankom máme, smejem sa, ako som si sľúbila, že budem písať a tvoriť… Že po druhom mesiaci vždy, keď zaspí, idem behať alebo cviciť. Namiesto toho sedím na gauči a buď kukám do blba, alebo si prezerám jej fotky,“ napísala k snímke s malou Maiou Dominika.

Ako uviedla, po dlhšom období sa jej práve podarilo v rýchlosti si umyť vlasy a už teraz sa teší na druhé dieťa. „Všetky sľubujete, že to bude úplne iné… Vraj viac easy.. Zatiaľ si tak amatérčim… A všetko robím naj, jak sa dá (hádam dobre) to ukáže čas,“ verí herečka. Tiež si myslíte, že pri druhom dieťatku je pre mamičku materstvo ľahšie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/donda_kawa