Českým šoubiznisom otriasla ďalšia škandalózna informácia. Hviezda, ktorá sa okrem iného objavila aj v komédii Kameňák 3, lieta v problémoch. Najnovšie priznala, že absolvuje odvykačku kvôli závislosti na liekoch.

Českým šoubiznisom preletela novinka o česko-nemeckej hviezde filmov pre dospelých Dolly Buster (49). Herečka sa totiž rozhodla priznať, že potrebuje odbornú pomoc. Namiesto toho, aby totiž v pondelok dorazila na otvorenie šteklivého podniku, skončila na klinike Betty Fordovej zameranej na závislosti.

Herečka sa okrem iného v minulosti objavila aj v “Kameňáku 3”, v relácii Kapor na torte, kde jej Nora Kabrheľová už vtedy pripisovala závislosť na omamných látkach. Dolly Buster si tiež zahrala v klipe “Tepláky” známej kapely Nightwork. Jej kamarátka Olivia Jones podľa informácii nemeckého portálu RTL prezradila, že v tomto prípade nejde o alkohol ani nič podobné.

Napokon sa rozhodla vyjsť s kožou na trh aj samotná Dolly, ktorá priznala, že k závislosti ju dohnalo ochorenie tinnitus alebo hučanie v ušiach. Se*bomba nemohla kvôli tomuto zdravotnému problému mesiace spať a bola nútená užívať lieky na spanie, na ukľudnenie, ale aj na bolesť. Tento koktejl sa napokon postaral o to, že sa herečka bude musieť pod dozorom lekárov naučiť opäť žiť bez neho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dolly pobúrila Noru Kabrheľovú v relácii Kapor na torte
Buster si zahrala aj v Kameňáku 3

Zdroj: rtl.de │ Foto: Facebook/TV Nova (oficiální), YouTube/CapisMakem, czsktrailery00, Markíza – upútavky, Instagram/matustoth_photography, hashtag_mate