Šoubiz Priznanie obľúbeného slovenského herca: Byť s rodinou nebolo ľahké!

Priznanie obľúbeného slovenského herca: Byť s rodinou nebolo ľahké!

Vladimír Kobielsky (45), obľubený divadelný a televízny herec, sa takisto, ako všetci ostatní musí pretĺkať hluchým obdobím času koronykrízy, ktorá pozatvárala azda všetko, čo sa dalo. Odvetvie umenia a kultúry zažilo celosvetovo najväčšiu stopku v produkcii a celkovom vystupovaní hercov na divadelných doskách i televíznych obrazovkách. Čomu sa za tento čas stihol venovať seriálový Marek?

Niet nad spokojnosť rodičov šťastných a zdravých detí. Byť však s rodinou zatvorený medzi stenami domu niekoľko mesiacov už také ružové byť nemusí. Nejeden z nás si do práce chodí odpočinúť od domáceho blázninca, najmä ak sa jedná o rodinu s troma deťmi. A ako sa zdá, slávny otecko Kobielsky mal toho s manželkou Alenou chvíľami už taktiež dosť!

Ako totiž prezradil pre Markízu, jeho plán B na obdobie mimoriadnych opatrení je celkom jednoduchý! „Vlastne v marci sme to zažili, takže sa stoplo všetko, nerobili sme nič. No a môj plán B bol hlavne byť spolu s rodinou a nebolo to ľahké obdobie. Pretože dve pubertálne deti a do toho malé dieťa a všetci sme boli doma. Z mojej manželky sa stala kuchárka a zo mňa vychovávateľ a opatrovateľka, takže toto je môj plán B. Ak by sa to stalo, tak nič iné nám nezostáva, len venovať sa tým najbližším a nejako to zase prežiť a dúfať, že príde už konečne tá vakcína a nastane zase pokoj,“ uviedol obľúbený herec pre portál Markiza.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/oteckovia.markiza

Exit mobile version