Jozef Pročko sa od vstupu do politiky netají svojimi ostrými názormi na opozíciu, pričom perné vyjadrenia adresoval jednotlivým poslancom v pléne parlamentu, ale aj na sociálnych sieťach. Naposledy sa obul do predsedu mimoparlamentnej strany Hlas Petra Pellegriniho.

Poslanec OĽaNO sa do opozície obúva s pomerne veľkou pravidelnosťou. Jožo Pročko je pritom známy tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Posledne sa ale Pellegrini počas oficiálneho predstavenia členov strany rozhodol verejne skritizovať Igora Matoviča, keď ho označil za zlo, ktoré škodí občanom krajiny.

Práve tieto slová nenechali Pročka chladným a na sociálnej sieti poslal predsedovi Hlasu ostrý odkaz: „Fico je obohratá platňa, ktorú už oligarchovia nepotrebujú. Majú novú marketingovú politickú hračku. Peťo je pre finančné skupiny najvhodnejší kandidát na ďalšie kšefty. Je usmievavý, pekný, vie kosiť, jazdiť na traktore a hlavne vie dobre slúžiť. Preto mu oligarchovia dávajú priestor vo svojich médiách, ktoré vlastnia a dostáva veľmi silné FINANČNÉ INJEKCIE. Vedia, že im to Pelluško vráti,“ rozohnil sa.

To však nebolo všetko. Bývalý moderátor a zabávač, ktorý si už pred rokmi dokázal uťahovať pred kamerami z kohokoľvek, vo svojom slovníku ešte pritvrdil. „Peťo sa vie odvďačiť a hlavne vie, že keď zabalíte kakaničku do pozlátky, tak už je to pozlátený obal,“ dodáva v jednoznačnom odkaze. Expremiér zatiaľ na tvrdenia, že má dostávať finančnú podporu od oligarchov, nezareagoval, hoci v minulosti takéto obvinenia odmietal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko – stránka │ Foto: IG/jprocko YT/Denník N