Jožo Pročko sa už nejakú dobu na sociálnej sieti vyjadruje k aktuálnym politickým témam a pri kritike si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Najnovšie si k sebe za stôl pozval kontroverzného Igora Matoviča, ktorému položil priamu otázku, ako to bolo s jeho daňovými podvodmi. Túto odpoveď ale zrejme nečakal…

Jožo Pročko pravidelne zverejňuje príspevky, v ktorých kritizuje aktuálne politické dianie a problémy, ktoré hýbu Slovenskom. Potom, čo naložil Andrejovi Dankovi, sa pustil aj do Roberta Fica, keď zrušil svoju kandidatúru na predsedu Ústavného súdu.

Najnovšie si zavolal “na koberček” kontroverzného poslanca OĽaNO Igora Matoviča, ktorému položil najnepríjemnejšie otázky od slovenského ľudu. Samozrejme, nemohla chýbať ani tá o daňových podvodoch a účtovníctve na povale. Matovič ale prezradil, že na daniach odviedol pol milióna eur a nikdy nič neukradol. Na záver zdôraznil, že všetka iniciatíva zničiť ho pochádza od Roberta Fica, no ani po dôkladných daňových a finančných kontrolách neboli u Matoviča potvrdené podvody. Celé video si pozriete nižšie.

Zdroj │ Foto: Facebook