Jozef Pročko z OĽaNO patrí od začiatku k poslancom koalície, ktorí si nedávajú servítku pred ústa. Inak tomu nebolo ani pred Vianocami, keď natočil svojim fanúšikom video. Okrem priania pekných sviatkov zareagoval aj na opozičného poslanca Roberta Fica.

Poslanec Pročko z OĽaNO sa rozhodol pred Vianocami poslať fanúšikom na sociálnej sieti video. Hoci jeho obsah venoval najmä želaniu pekných sviatkov, napokon sa rozhodol zabŕdnuť aj do politiky. Opozičnému poslancovi Robertovi Ficovi poslal poriadne tvrdý odkaz. Fico pritom čelí obvineniu z trestného činu podnecovania.

Keďže sa ho fanúšikovia opýtali otázku na bývalého premiéra, neváhal a povedal svoj názor: “Ja Roba Fica poznám od 97 roku, keď spieval u nás v Slávikoch na ulici. Kde rozprával, aký bude čestný, skvelý, jedinečný. Aký bude úžasný. Ako to tu chce zmeniť a ako nepôjde s Mečiarom. A vidíte, o 6 rokov išiel s Mečiarom,“ rýpol si.

No neostalo len pri tom a Pročko svoj slovník pritvrdil: “Robo by už nemal byť v politike. Robo by si mal oddýchnuť. Povedal, že v 2010 skončí s politikou a ešte povedal, že nikdy nepôjde do parlamentu. Ja som nezažil, že niečo, čo povedal Robo Fico, bol aj dodržal. On je najväčší k*kač si do pusinky spomedzi slovenských politikov… Nebudem ho súdiť a verím, že všetko je v božích rukách,“ dodal na záver poslanec OĽaNO.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko – stránka  │ Foto: FB/Jožo Pročko – stránka, Robert Fico