O pár dní to budú tri mesiace od vraždy novinára Janka Kuciaka a archeologičky Martiny Kušnírovej. Od tohto momentu sa politická situácia v krajine otriasala v základoch a ľudia vychádzali pravidelne do ulíc dožadujúc sa spravodlivého vyšetrovania. No prvotné výsledky polície sa rozhodne nepáčia matke zavraždenej, ktorá vyvrátila všetky tvrdenia.

Nie je to tak dávno, čo sa Generálny prokurátor Jaromír Čižnár objavil pred médiami, pričom oznámil, že vyšetrovatelia pracujú s tým, že cieľom bol iba Kuciak. ,,Chúďatko, bola v zlom čase na zlom mieste,“ povedal o vražde Jankovej snúbenice, Martiny.

S týmito tvrdeniami sa však nestotožňuje Zlatica Kušnírová. ,,Je to blbosť, neverím, že Martina bola len na zlom mieste v zlom čase. Chceli zabiť aj ju.“ Zúfalá matka je presvedčená, že neznámy páchateľ mal v pláne zabiť oboch. Na svoje tvrdenia má však aj relevantné argumenty. ,,Dával jej kontrolovať články, či je to dobre písané, veľakrát mu ich aj opravovala. Bola jeho prvým čitateľom. Podľa mňa, ani Jankovi kolegovia nevedeli toľko, koľko vedela ona,“ uviedla pred topky.sk cieľavedomá matka, ktorá dúfa, že vrahov nakoniec chytia.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Youtube