Aj v tomto roku bol slovenský šoubiznis plný prominentých svadieb známych osobností. Snáď tou najluxusnejšou a najhonosnejšou bola svadba tenistky Dominiky Cibulkovej, ktorá sa dokonca označuje za svadbu roka.

[sociallocker]Kto však ešte vstúpil do stavu manželského? Pripomeňme si tie najkrajšie a najluxusnejšie svadby, ktoré v tomto roku rezonovali Slovenskom.

Dominika Cibulková a Michal Navara

Dvojica si svoje “áno” povedala 9. júla v Dóme sv. Martina v Bratislave. Následne sa presunuli do luxusného kaštieľa v Oponiciach, kde sa konala poriadne okázalá hostina.

Matej “Sajfa” Cifra a Veronika Ostrihoňová

Na začiatku septembra sa konala druhá najočakávanejšia svadba tohto roka. Po sedemročnom randení uzavreli manželstvo moderátor Sajfa s markizáckou redaktorkou a moderátorkou Veronikou Ostrihoňovou. Slávnostná svadobná hostina sa konala v českom kaštieli Chateau Herálec na Morave.

Kristína Turjanová a Martin Vaculík

I keď je herečka od pretekára staršia o desať rokov, ich láske veľký vekový rozdiel vôbec neprekážal a v tajnosti sa 23. júla zobrali v kostole v Nitre. Luxusná svadobná hostina sa následne konala v kaštieli v Beladiciach, ktorá stála dvojicu vraj aj niekoľko tisíc eur.

Barbara Heribanová a Jozef Jagušák

Mladšia dcéra moderátorky Aleny Heribanovej Barbara, taktiež vstúpila v roku 2016 do manželstva so svojím partnerom Jozefom Jagušákom. Svadba sa konala 25. júla v prostredí krásneho topoľčianskeho zámku.

Foto: Instagram
[/sociallocker]