Diváci úspešnej televíznej šou Let’s Dance si o pár mesiacov dychberúce vystúpenia budú môcť pozrieť aj naživo. TV Markíza už niekoľko týždňov láka ľudí na toto podujatie prostredníctvom krátkych upútaviek. Jedna z nich je však podľa väčšiny úplne cez čiaru.

Vybrané tanečné páry sa počas jesene vyberú na turné Let’s Dance, aby potešili fanúšikov vo viacerých slovenských mestách. Po lístkoch sa len tak zaprášilo, pričom ľudí neodradila ani vyššia cena.

Turné Let’s Dance spustilo šialenstvo: Lístky nie sú vôbec lacné!

Teraz Markíza na svojom Instagrame zverejnila video s tromi tanečníkmi z formácie KRS Movement, ktorí budú taktiež súčasťou okázalých tanečných čísel. Slečny sú však podľa divákov oblečené ako na promo úplne inej veci než noblesnej šou. ,,Akože… Prosím? To čo je pozvánka na po*no? Šibe vám?” pýta sa šokovaná Bianka. ,,Promo, jak na striptízovú show,” myslí si Alla.

,,Normálne sa mi chce grcať!!! Viem, že se* predáva, no pri Let’s Dance?!?! To sa v produkcii niekto velice sekol, keď mu toto príde vhodné ako upútavka!!! To už mohla normálne nahatá natrásať, lebo toto ani tanec nie je! Som zhnusená,” napísala pohoršená Mariša. ,,Preboha, to čo majú na sebe???? Katastrofa,” znie komentár ďalšej znechutenej sledovateľky, ktorý zďaleka nie je posledný.

Upútavku na Let’s Dance si môžete pozrieť — TU —

Let's Dance

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial