Zúfalý otec prosí o pomoc! Jeho syn Michal Tomko (29) zo Sečoviec (okres Trebišov) je už niekoľko dní nezvestný.

Pre rodiča nie je nič horšie, ako keď sa niečo stane s jeho dieťaťom. Podobnú situáciu momentálne prežíva zúfalý pán Peter. Po jeho synovi Michalovi Tomkovi sa akoby zľahla zem. Posledné stopy o hľadanom vedú do Francúzska.

Posledné informácie o nezvestnom

Michal, povolaním kamionista, dorazil 3. mája do Fleury-Les-Aubrais vo francúzskom meste Orleans. Kamión však odstavil cca 500 m od miesta určeného na výkladku, tovar však vôbec nevyložil. Otcovi sa podarilo zistiť, že s nikým nastúpil do auta a naposledy platil kartou v pizzérii v centre Oleans.

Pán Peter sa dokonca vybral syna hľadať do Francúzska, no neúspešne. „Písal síce kamarátom, že ho práca po desiatich rokoch na cestách za volantom kamióna už nebaví, no keď sa s nimi rozprával, žiadne samovražedné sklony nemal. Ozvali sa mi aj chlapi, ktorí s ním predtým ako sa stratil boli a vraveli, že bol v poriadku. Ja som s ním telefonoval v pondelok večer a vôbec nič nenasvedčovalo tomu, že má nejaké problémy, alebo že by chcel skoncovať so životom,” vysvetlil pán Peter pre portál pluska.sk.

Nezvestný vodič Michal.

Máte nejaké informácie o nezvestnom Michalovi?

Pokiaľ máte nejaké správy, ktoré by mohli dopomôcť k nájdeniu mladého muža, prosíme volajte! “Nech sa nám ozve či už na môj mobil +421 908 300 810, alebo na mobil jeho firmy +421 911 454 100 či na policajné číslo 158,“prosí pán Peter.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook