Keď Rytmus nedávno zverejnil kontroverzný zamilovaný odkaz Jasmine, strhla sa doslova mediálna búrka a známe tváre ako aj samotná Dara poslali Rytmusovi jasný odkaz. Krátko na to sa Dara šťastne smeje po boku TOHTO muža. Žeby sladká pomsta?

Rytmus pred pár dňami zverejnil veľavravný zamilovaný odkaz Jasmine, v ktorom zdôraznil, že práve teraz zažíva to najkrajšie obdobie a najsilnejšie zážitky. Toto vyjadrenie nenechalo po siedmych spoločných rokoch chladnú jeho bývalku Daru, ktorá mu poslala  jasný odkazMňa nemrzí, že zas miluje. Mrzí ma len to, keď svoj nový vzťah prezentuje tak, ako keby všetky tie pravé emócie prežíval prvýkrát práve teraz.“

Hoci je speváčka nad vecou, tento status sa jej dotkol, keďže Patrikove slová vyzneli voči ich vzťahu mierne dehonestujúco. Niektorí fanúšikovia a odborníci sa domnievajú, že z rapera môže dokonca hovoriť ohrdnuté mužské ego. Rytmus ale naďalej pokračuje v zamilovaných fotkách a verejných vyznaniach lásky mladej moderátorke.

Nevedno, či ide o náhodu, alebo o sladkú pomstu, no Dara sa najnovšie objavila spokojná a usmiata na fotke so svojou dcérou a mužom, s ktorým to kedysi sekla kvôli jeho nevere. Reč je o jej bývalom Matějovi Homolovi, ktorý je zároveň otcom ich malej Laury. Aj keď ide o rodičovský záber z posledného školského dňa, táto dvojica sa spolu na fotkách objavovať nezvykne, a tak vznikli okamžite špekulácie, či to nedávajú znova dokopy. Reakcie fanúšikov sú pritom jednoznačné a mnohí ich považujú za krásnu rodinku a želajú si ich návrat. Žeby?

Tajný návrat alebo neškodná rodinná fotka na konci školského roka?
Dary sa dotkol Rytmusov necitlivý status o vzťahoch

Zdroj │ Foto: Instagram