Je tomu len zopár hodín, čo si raper Kali a jeho partnerka Alica, s ktorou tvorí pár viac ako dva roky, povedali za prítomnosti svojich najbližších životné “áno”. Dvojica vstúpila do manželstva v čarovnom prostredí hotela spojeného s reštauráciou v Lozorne, pričom raper i jeho žena pôsobili skutočne očarujúco!

Uplynulá sobota bola jedným z najkrajších a najvýnimočnejších dní v živote rapera Kaliho a jeho dnes už manželky Alice. Dvojica, ktorej zoznámenie má na svedomí speváčka Tina, si svoj veľký deň D naplánovala do posledných detailov. “ĎAKUJEME našim hosťom za včerajšiu oslavu našeho “ÁNO”. Spravili ste nám krásny, nezabudnuteľný deň, na ktorý budeme spomínať vždy s úsmevom,” napísal raper s vďakou na sociálnej sieti, pričom pridal snímku obrúčok novomanželov.

O trochu štedrejšia bola jeho manželka, ktorá zverejnila prvý záber zo svadobnej veselice. “Anooo som takto kričala. Môjmu mužíčkovi,” uviedla Alica k snímke v nádherných svadobných šatách s hlbokým výstrihom, pričom sľúbila, že v najbližších dňoch sa s fanúšikmi podelí o ďalšie zábery. Aj keď zo svadby neuniklo na verejnosť takmer nič, priatelia novomanželov zdieľali aspoň snímku ženícha, no taktiež príchod nevesty k oltáru, pred ktorou kráčala dcérka Tiny a Separa. Boli nádherní, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/alicanails, dezertkalimusic