Zaujímavosti Prvá obeť demonštrácií: Peter ZOMREL na následky koronavírusu!

Prvá obeť demonštrácií: Peter ZOMREL na následky koronavírusu!

Novembrové protesty pred úradom vlády zanechali svoju stopu. Masívne prejavy nesúhlasu s nariadenými opatreniami si totiž vybrali svoju pravdepodobne prvú daň! „Môj otec Peter, neveriaci na Covid, odporca antikovidových opatrení a nosenia rúšok, momentálne leží s ochorením Covid na jednotke intenzívnej starostlivosti na infekčnom oddelení v Lučenci,“ napísal na sociálnej sieti jeho syn Patrik.

Polícia Slovenskej republiky sa na sociálnej sieti zaoberala prípadom, kedy údajne muž neveriaci na koronavírus chorobe podľahol. Štátny orgán mladíka vypátral a preveril, či je informácia pravdivá. „Áno, ide o reálny profil reálneho človeka… Ak vám budú Vaši známi či príbuzní hovoriť a ukazovať statusy konšpirátorov o tom, že na protestoch sa určite nemohol nikto nakaziť a pandémia je výmysel, ukážte im tento status,“ potvrdzuje polícia SR. Tá zároveň uviedla, že muž ochoreniu, žiaľ, podľahol priamo v nemocnici.

K celej situácii sa napokon na obrazovkách RTVS v relácii Sobotné dialógy vyjadril aj Igor Matovič. „Človek, ktorý popieral, že existuje nejaký covid, popieral nosenie rúšok, bol na proteste, zakričal si bez rúška, bojoval proti Matovičovi, bojoval proti opatreniam a dnes je mŕtvy,“ prezentoval svoj názor premiér.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: FB/Hoaxy a podvody – Polícia SR, RTVS/ Sobotné dialógy | Foto: FB/ Igor Matovic, IG/ policiaslovakia

Exit mobile version