Jedna z najsledovanejších Sloveniek sa menila pred očami divákov od čias, kedy bola odvysielaná reality show Hotel Paradise. Práve tam sa kontroverzná Zuzana Plačková objavila prvýkrát a diváci si ju zapamätali hlavne ako prsnatú playmate s podrezaným jazykom. Rozhodla sa však pre zmenšenie svojich predností a po mesiaci od operácie predviedla nové krivky na dovolenke v Istanbule.

 

K ráznej operácii sa Plačková odhodlávala už dlhšiu dobu, no pod nôž si opäť ľahla až v máji tohto roku. So správou sa podelila i s fanúšikmi na jej instagramovom účte slovami: „Kedysi som túžila po čo najväčších prsiach, až som si dala 800 ml. S radosťou vám oznamujem, že v máji si idem dať tie lajdáky zmenšiť na 400 ml. Pýtate sa prečo? Lebo je to z estetického hľadiska otrasné, vulgárne, nepohodlné a robí ma to robustnou. A nehovorím o tom, že neviem zohnať normálne plavky a podprsenku.“

Aj po operácii si Zuzana naďalej užívala luxus, ktorým sa dennodenne prezentuje, avšak s menšími obmedzeniami. Podľa pokynov lekára chodila zahalená, nosila špeciálnu podprsenku a ani na dovolenke v Dubaji sa nemohla normálne kúpať. Všetko si to aktuálne nahrádza v Instanbule, kde si užíva slnečné dni spolu s kamarátkou Lindou. Nedá sa poprieť, že jej postava v nových plavkách vyzerá omnoho lepšie, čo si podľa všetkého užíva i ona sama. Táto premena naozaj vyšla!

Zmenšené poprsie Zuzany môžete vidieť >>>TU<<<

plackova prsia po operacii

zuzana plackova zmensene prsia

zuzana plackova v istanbule nove prsia

Zdroj|Foto: Instagram, markiza.sk