Celé Slovensko podrobne sleduje situáciu spojenú so zadržaním 15 osôb, medzi ktorými bola aj hviezda Instagramu Zuzana Strausz Plačková s manželom. Obaja čelia vážnym obvineniam, pričom sa už mali podrobiť niekoľkohodinovému výsluchu. Najnovšie sa k celej veci stihla vyjadriť aj známa brunetka.

Zuzana Plačková určite nepredpokladala, že v pondelok (27. septembra) pocíti na rukách policajné putá. Po prehliadke jej bytu, áut i novopostaveného domčeka v Miloslavove bola prevezená do Galanty. Následne však bola predvedená na výsluch do Trenčína.

Pri prevoze stihla redaktorke Hane Liptákovej povedať, že svoju vinu odmieta a predpokladá, že čoskoro bude prepustená. ,,Ja som čestný a podnikavý človek a myslím si, že ľudia, ktorí ma poznajú a sledujú na mojom Instagrame, tak sú si toho vedomí. Takže vyjadrím sa na Instagrame,” vyhlásila pre televíziu JOJ sadajúc do auta.

Po tom, ako vystúpila z policajného vozidla v Trenčíne, rozhodla sa varovať ľudí. ,,Dúfam, že sa to všetko čo najskôr vysvetlí. Chcem odkázať všetkým ľuďom, dávajte si pozor, s kým sa stretávate, lebo môžete byť hodení do jedného vreca s určitými ľuďmi ani o tom nemusíte vedieť,“ povedala novinárom, ktorí ju čakali pred policajnou stanicou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: plus.noviny.sk  |  Foto: TV Markíza, IG/queen.plackova, TV JOJ