Brad Pitt (52) dostal po niekoľkých týždňoch možnosť stretnúť sa so svojimi deťmi. V tejto chvíli sú v starostlivosti Angeliny Jolie (41) a Brad sa snaží stretnúť so svojimi potomkami aj po búrlivom rozchode páru.

[sociallocker]Žiadosť o rozvod zo strany Angeliny ovplyvní hlavne deti hviezdneho páru. Angelina je rozhodnutá získať deti, konkrétne Maddoxa (15), Paxa (12), Zaharu (11), Shiloh (10) a dvojičky Knoxa (8) a Vivienne (8) výhradne do svojej starostlivosti. S tým samozrejme Brad nesúhlasí a bude sa snažiť bojovať za striedavú starostlivosť a Angeline nemieni ustúpiť.

Zdroj, ktorý je blízky Bradovi sa vyjadril, že keď sa herec mohol po dlhej dobe stretnúť so svojimi deťmi bol šťastím bez seba. ,,Brad miluje svoje deti viac než čokoľvek na svete. Je rozhodnutý urobiť čokoľvek pre to, aby s nimi mohol byť aj naďalej,“ uviedol zdroj.

Brad musel súhlasiť, že bude dochádzať na terapiu a podstúpi testy na drogy a alkohol. No to nie je všetko, stretnutie s deťmi sa mohlo uskutočniť iba za prítomnosti kvalifikovanej sociálnej pracovníčky, ktorá dohliadala na celé stretnutie.

Zdroj: Blesk.cz | Foto: gettyimages.com
[/sociallocker]