Veľkolepý návrat na scénu? Niekdajšia popová princezná Britney Spears, ktorá kraľovala hudobným rebríčkom celého sveta s príchodom nového milénia, prežívala v posledných rokoch doslova turbulentné obdobie. Z toho sa ju pokúsil vytrhnúť spevák Elton John, pričom dvojica len pred pár hodinami vydala svoj spoločný singel.

40-ročná speváčka Britney Spears patrí k najväčším hviezdam svetovej popmusic, avšak v posledných rokoch nevydala žiadnu novú skladbu. Dôvodom boli jej zdravotné a psychické problémy, pričom neskôr na súdoch bojovala aj za vlastnú osobnosť. Hudobníčka bola napokon zbavená poručníctva otca, ktorý ju zastupoval v najosobnejších otázkach neuveriteľných 13 rokov.

Následne sa modla tínedžeriek vydala za dlhoročného partnera, iránskeho modela Sama Asghariho (28), s ktorým sa stretla pri natáčaní videoklipu Slumber Party v roku 2016. Aj keď Britney nebola v poslednom období hudobne aktívna, návrat na scénu odpálila vo veľkom štýle po boku kolegu Eltona Johna (75). Koncom júla dvojica oznámila, že chystá spoločný singel, ktorý bude cover verziou skladby „Tiny Dancer“ z roku 1971. Z hudobnej novinky sú fanúšikovia Britney doslova nadšení, pričom Eltonovi v komentároch ďakujú za návrat popovej princeznej. A čo vy, páči sa vám hit roku 2022?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube, IG/eltonjohn, FB/Britney Spears