Kto by to bol povedal? Na Farme to opäť vrie a za všetkým má byť jediná žena, ktorá spôsobila na statku rozruch. Žeby sa schyľovalo k prvej otvorenej žiarlivostnej scéne?

Farma prináša v každej sérii okrem hádok a početných sporov aj nové priateľstvá, či dokonca lásky. Inak tomu nie je ani v tej jubilejnej 10., ktorá si dokonca vyslúžila isté prvenstvo. Už po pár dňoch to totiž medzi 33-ročnou Miškou Štefánikovou a 20-ročným Dominikom Porubským zaiskrilo natoľko, že spolu skončili v mimo zraku ostatných, kde si užili vášnivú noc.

Na ďalšie ráno sa na seba hrdličky aj po vytriezvení z omamného alkoholového opojenia usmievali a padali aj pusinky či letmé dotyky. Vyzerá to tak, že v tomto prípade nešlo o žiadne jednorázové vzplanutie a dvojica plánuje vo svojom romániku pokračovať aj naďalej. Kým väčšina mužov tento zážitok kamarátovi a bývalému panicovi úprimne praje, zdá sa, že sa medzi nimi nájde jeden, ktorému táto aférka nie je vôbec po chuti.

Peter Harezník sa z ničoho nič pustil do Moniky za to, že poliala záhradu pitnou vodou. Aj keď napokon vysvitlo, že za to môže Juraj, naštvaný farmár sa nenechal vo svojom hneve nijako zastaviť. Podarilo sa mu vytočiť aj Imra a to do takej miery, že si pustil jazyk na špacír aj pred Monikou a odhalil, prečo je podľa neho Peter taký mrzutý: „Nevie vy***ať Mišu a vy***al ju Domino! Tak preto je nervózny,“ myslí si. Či sú jeho tvrdenia pravdivé a na statku vyčíňa žiarlivosť na Mišku, sa ukáže zrejme už čoskoro.

Farmár Dominik a Miška spolu pokračujú v romániku
Je Peter nervózny, pretože žiarli na Dominika?

Zdroj │ Foto: YouTube, Tv Markíza, Facebook