Tohtoročná séria Farmy priniesla viacero románikov. Okrem zaľúbencov Alex a Šimona či Sašky s Tamásom sa podarilo nájsť spoločné puto i YouTuberovi Filipovi Jánošovi s prostorekou Giulianou Santi. Je medzi nimi niečo viac?

To, že mladá Giuliana Santi a Filip Jánoš tvoria silnú dvojicu v drsnej reality šou, je známe najmä ich súperom. Tí sa ich snažia rozdeliť kvôli lojálnosti, akou k sebe disponujú, a tak sú považovaní za jeden z najsilnejších párov v hre.

Veľké sympatie si účastníci šou najnovšie prejavili i fyzicky. Po voľbe druhého duenta sa ocitli v spoločnej spálni, kde si počas zábavy uštedrili zopár bozkov cez priloženú deku na tvári.

„Filip je strašne tolerantný, ochotný, milý, srandovný, máme úplne rovnaký zmysel pre humor, to je proste super, to je najlepšia vec, čo existuje,“ vyjadrila sa na jeho adresu samotná Giulia po tom, čo si vymenili pár nežných objatí.

„Ja proste som nechápala, keď sme sa tu stretli, že úplne moja spriaznená duša,“ farmárka nešetrila milými slovami, čo jej opätoval i samotný Jánoš. Ten prehovoril o tom, čo ku kontroverznej študentke naozaj cíti a ako to vlastne medzi nimi skutočne je.

„Vyhovujeme si s Giulkou ako kamaráti, ale proste, aby sme mali niečo viac, tak by tam muselo byť niečo také, že… také väčšie tie city proste,“ dodal krátko po tom, čo študentke z Bratislavy venoval masáž na odhalené telo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk