Popová ikona Dara Rolins bola po rozchode s Patrikom Vrbovských bez oficiálneho partnera, pričom jediný muž, ktorý sa z času na čas objavil po jej boku, bol otec ich spoločnej dcérky, hudobník Matěj Homola. Dvojica má spolu priateľský vzťah, avšak fanúšikovia, ktorí jej priali lásku, sa konečne dočkali.

Je tomu len zopár hodín, čo Dara Rolins priznala, že jej srdce opäť ukradol muž. 49-ročná hudobná hviezda a módna ikona podľahla čaru legendárneho futbalového majstra Pavla Nedvěda (49), do ktorého sa zamilovala v Taliansku počas pracovných ciest. “Za tento vzťah vďačím vlastne svojej džínsovej kolekcii. Bez nej a mojich ciest do Talianska by sme na seba zrejme nenarazili,” uviedla speváčka pre Super.cz.

Český futbalista bol až donedávna ženatý s manželkou Ivanou, pričom len pred pár dňami ich 27-ročnému manželstvu odzvonilo. “Áno, majú za sebou poslednú fázu rozvodového konania. Pavel je voľný,” uviedol pre portál zdroj blízky dvojici. Tá ukončila svoj vzťah po trojročnom odlúčení a Dara priznala náklonnosť k športovcovi až v momente, kedy bolo manželstvo jej nového partnera definitívne rozvedené. Kým Dara má z predchádzajúceho vzťahu dcérku Lauru, Pavel má dcéru Ivanu a syna Pavla Juniora.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: super.cz | Foto: IG/dararolins_vermi