V sobotu 18. mája sa uskutočnila dlho avizovaná svadba moderátorky Jasminy Alagič a rapera Rytmusa. Aj napriek tomu, že obaja mnohé detaily z pripravovanej ceremónie zverejnili, ich outfity boli prísne utajené. Až doteraz! Novomanželia sa totiž jedným z najdôležitejších krokov v živote pochválili na sociálnej sieti.

Okázalá svadba na zámku v Pezinku sa niesla v duchu luxusu, pričom bolo prítomných mnoho celebritných hostí. Novomanželia nechceli, aby prítomní zverejňovali akékoľvek fotografie či videá z priestorov svadby. Zrejme chceli byť prví, ktorí sa pochvália novým statusom.

Okrem Aleny Pallovej dodržali hostia želanie dvojice, a tak sa mohol raper po prvýkrát pochváliť svojou manželkou Jasminou. ,,Moment, na ktorý som čakal celý život,“ napísal budúci otecko, pričom zverejnil fotografiu, kde je pár iba pár sekúnd zosobášený. Takmer v tej istej minúte pridala fotku zo svadby aj Alagič. ,,Môj milovaný manžel, ľúbim Ťa a ďakujem Bohu za tento moment. Jasmina Alagič Vrbovská,“ opísala jeden z najdôležitejších chvíľ v jej živote.

Zdroj | Foto: Instagram/rytmusking, Instagram/jasmina_alagic