Uplynulý víkend bol mimoriadne výnimočný pre dlhoročnú moderátorku Anetu Pariškovú (46) a jej partnera Miroslava Polakoviča (47). Dvojica si totiž povedala v sobotu svoje životné “áno” v sále hotela Holiday Inn v Bratislave.

Aneta Parišková, obľúbená moderátorka televízie JOJ, prežila uplynulý víkend najkrajší deň svojho života. Trojnásobná mamička totiž povedala 29. júna svoje životné áno partnerovi Miroslavovi Polakovičovi po viac ako dvoch rokoch vzťahu. Ako sama prezradila, hostinu mali v sále hotela Hiliday Inn v Bratislave, kde sa pred pár rokmi zoznámili na Zemplínskom plese. “Zo srdca ďakujeme všetkým ľuďom, ktorí nám našu lásku prajú,” nechala sa počuť nadšená nevesta.

Ako tiež novomanželia priznali, na svadbe sa stretli veľké rodiny oboch partnerov, ich priatelia a kolegovia, pričom rozhodne nešlo o komoré posedenie. „Samozrejme, predsvadobný stres bol, lebo sme sa s Mirkom snažili, aby tá svadba bola úplne dokonalá, taká, akú sme si ju vysnívali. Nakoniec to dopadlo nad očakávania,” povedala pre Nový Čas moderátorka. Taktiež priznala, že spať išli až približne o pol ôsmej ráno, pričom o čepčenie sa postarali ikonické súbory Lúčnica a Sľuk.

Aby toho nebolo málo, o zábavu sa Polakovičovcom postaral hudobník Ondrej Kandráč s rodinou, no taktiež kapela Sokoly a dídžej. Aneta si svoj tretí novomanželský tanec zatancovala na melódiu skladby Tři oříšky od Ivety Bartošovej. Z predchádzajúcich vzťahov s českým podnikateľom Davidom Dočekalpm a Kanaďanom Markom Sedlmairom má televízna tvár troch synov Daniela, Gabriela a Nathana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, Instagram/AnetaPariskovaOfficial, ninavancova_photo, martina_brunovska_photo