Petra Vajdová Hrnčiříková (34) si spolu s manželom Martinom Hrnčiříkom (43) pred pôrodom zažili poriadnu drámu. Napokon však, našťastie, všetko dobre dopadlo a dvojica si domov odniesla svojho milovaného synčeka.

Obľúbená slovenská herečka má za sebou náročné dni. Petra Vajdová nedávno porodila a ako neskôr vyplávalo na povrch, hodiny pred pôrodom boli poriadne dramatické. Petra prenášala bábätko už pár dní a keďže s manželom Martinom bývajú v Dunajskej Lužnej, prevoz do nemocnice v Bratislave takmer nestihli. Vďaka rýchlemu konaniu Martina však napokon všetko dopadlo na výbornú a rodičia sa tešia zo svojho malého pokladu.

Petra už dostala prepúšťaciu správu z nemocnice a zo záberov Nového Času je zjavné, že šťastní rodičia sa vracajú domov so svojím malým drobčekom, >>> TU <<<. Starostlivý otecko niesol hrdo v rukách vajíčko s prvorodeným synom, ktorého ani na chvíľku nespustil z očí. Petra pôsobila unavene ako každá mamička po pôrode, no dvojica sa určite zo svojho nového prírastku nesmierne teší.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Martin Hrnčiřík