Televízia JOJ momentálne vysiela novú reality šou, pričom ide o originálnu zoznamku s názvom ,,Láska na chate“. Slobodní ľudia dostali príležitosť zamilovať sa, pričom sa s potenciálnym partnerom zoznámia na romantickej chate v prostrední Kysúc. Niektoré páry však na to idú pekne zhurta!

Jednou z účinkujúcich v reality šou sa stala aj 52-ročná Ingrid, ktorá bola pripravená na mladšieho krásavca čakajúceho na chate. Veľmi rýchlo jej však zamrzol úsmev, keď zistila, že jej televízia JOJ pripravila prekvapenie v podobe 55-ročného Mira z Rožňavy. Priznala, že podľa jej skúseností sú starší muži nudní, no po pár hodinách radikálne zmenila svoj názor.

Dvojica si rozumela prakticky od prvého stretnutia a žena, ktorá pracuje ako žeriavnička, sa napokon potešila, že sa v šou zoznámila práve s ním. Dokonca vyhlásila, že je pre ňu Miro ideálny! Hneď v prvý večer jej zahral na gitare a zaspieval skladby od Mekyho Žbirku, vďaka čomu došlo aj na vášnivé bozky.

Intenzívne flirtovanie napokon vyústilo do spoločnej sprchy, kde došlo k prvým vážnym intímnostiam. ,,Keď sa dvaja ľudia, ktorí sa oslovujú lásočka, ocitnú spolu v sprche, je možný len jeden scenár,“ okomentoval hlas zo šou. Náruživý pár si chcel príjemný zážitok zopakovať aj v posteli, no Mirovo ,,náradie“ zlyhalo, v dôsledku čoho sa musel svojej novej láske ospravedlniť.

Ingrid sa udalosťami na chate následne pochválila aj svojej mame. ,,No on je perfektný! Vie normálne variť! A my sme už spali spolu! A mali sme spolu už aj se*. My sme to dali. No tak a čo som mala robiť? To sa nedá, keď si niekomu sympatická, ste tu spolu. Je to s ním však trochu biednejšie, lebo to je taká zmena pre neho, on nemal ženu dosť dlho, ale akože snažil sa,“ povedala do telefónu, pričom je jasné, že Rožňavčan ešte dostane príležitosť na opätovné zblíženie sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ  |  Foto: FB/Láska na chate, TV JOJ