Aj keď boli Slováci zo začiatku skeptickí, show o hľadaní lásky v romantickom hniezdočku vily na Kanárskych ostrovoch si postupne získala ich pozornosť. Párom už nezostáva veľa času, a tak využívajú všetky dostupné metódy na zblíženie. 

Jednou z nich je aj jediná miestnosť v dome, kde nie sú kamery. Hideaway, v preklade úkryt, už navštívilo niekoľko súťažiacich, no každý zaryto tvrdil, že sa medzi nimi nič intímne neodohralo.

Azda najviac to iskrí medzi Laurou a Martinom, tí sa od seba nepohnú, dokonca ani neraňajkujú s ostatnými a hľadajú si príležitosti, ako byť osamote. Aktuálne najťažšie to má Gabriela s Pítrom, tí tvoja pár s inými ľuďmi a stretávajú sa len potajomky.

Vilém s Nikol si plánujú spoločnú búducnosť v Olomouci, Honza s Aichou by sa chceli odsťahovať do Prahy. Jan si však nie je svojím rozhodnutím vôbec istý, desí ho povaha divokej Slovenky. 

Magazínu Pluska sa podarilo zistiť, že práve medzi touto dvojicou prebehol akt lásky naplno. ,,Keď boli v Hideaway, spali spolu. A to už trikrát,“ povedal nemenovaný zdroj. Kde je pravda vedia len oni dvaja, avšak divili by sme sa, keby to nevyužili.

Zdroj: Pluska.skFoto: Instagram/voyo.sk, loveisland